Mööbel

Kunagi oli eritellimusel mööbel ainuke valik, teie toolid, lauad, kapid ja voodid olid kõik käsitöölise valmistatud käsitööna, iga tükk tehti individuaalselt. Tehase ja tootmisliini tulekuga pole tänapäeval enamus mööblit eritellimusel, kuna tükke ja osi valmistatakse hulgi, et neid kiiresti ja odavalt kokku panna ning massturu vajadusi rahuldada.

Mida aga tähendab eritellimusmööbli olemasolu? See tähendab, et teil on midagi imeliselt ainulaadset, mis peegeldab teie kodu ideaalselt. Sageli tähendab see teose kujundamisel ja projekteerimisel koostööd tõelise käsitöölisega, nii et tunnete end tootmisega seotud. See tähendab kõrget kvaliteeti, materjalide- ja viimistlusvalikut ning pigem üksikisiku kui suurettevõtte toetamist. See tähendab, et teil on mööblitükk, millest saab pärand mille te annaksite hea meelega edasi.

Vaata tehtud töid

Erinevalt poest leitavast masstoodangust mööblist on eritellimusmööbli eeliseks see, et see on väga kvaliteetne. Tootmisprotsessiga ei kiirustata ja iga osa kontrollitakse individuaalselt, et tagada parim sobivus. Sageli on poest ostetud mööbel valmistatud odavale raamile, mis ei ole mõeldud ajaproovile vastu pidama. Eritellimusel valmistatud mööbel tagab tugeva raami ja kvaliteetsed materjalid, mille olete sageli ise valinud.

Kui soovid rohkem infot mööbli tellimise kohta, siis võta meiega ühendust.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mob: 56241839