Trepid

Trepid on üks keerukamaid projekteerimis- ja ehituselemente, sest funktsionaalse ja kauni valmistoote jaoks tuleb arvestada ruumi, turvalisuse ja detailidega.

Valmistame erinevaid treppide kujundusi. Toome teieni loetelu ja lühitutvustused, et saaksite leida endale just selle õige ja parima lahenduse.   Konsoolsed trepid, trepid pöördega, trepid mademega, sirged trepid, puksidel trepid, varvaslauaga trepid, põskpuudega trepid, puidust sik-sak trepid, ühel talal trepid, sik-sak trepid, puidust ühetala trepid, lehtmetallist trepid, keerdtrepid ja erilahendusega trepid.

Vaata erinevaid treppide kujundusi

Konsoolsed Trepid

Konsoolsed trepid on kindlasti väga silmapaistvad ja ei jää kellegil märkamata. Konsoolse trepi puhul tasub teada seda, et seda ei saa kõikjale siiski paigaldada. Selleks peab olema kindlasti kivisein. Juhul kui tunnete sedasorti trepi vastu huvi tuleks varakult meiega ühendust võtta, sest sellise trepi puhul on vaja enne sise- töödega alustamist kindlasti teha eeltööd trepi paigalduseks.

U-Trepid pöördega

Pöördega U-trepid on üldjuhul valmistatud puidust. Võib kasutada ka metalli, kuid sellisel juhul tuleb arvestada teatud nüanssidega. Puidust pöördastmetega treppe saab valmistada kahel viisil, kas sik-sak puidust taladega või põskpuudega.

U-kujulise mademega Trepid

U-kujulisi mademega treppe saab valmistada nii metallist, puidust kui ka konsoolsena. Sellised trepid vajavad küll veidi rohkem ruumi, kuid samas saab trepi alust pinda hästi ära kasutada. Paljudel juhtudel oleme mademe alla teinud uksed.

Mademega L-Trepid

Mademega L-Treppide puhul tuleb arvestada sellega, et need võtavad veid rohkem ruumi kui Pöördega L-Trepid. Samas on sellise trepi puhul hea see, et seda saab ehitada kõikvõimalikel viisidel. Metallist sik-sak taladega, ühel talal, konsoolsena jne. Loomulikul ka puidust ühel talal, kahel talal ja põskede vahele.

Sirged Trepid

Sirged Trepid võtavad üldjuhul kõige rohkem ruumi, kuid samas oma lihtsuselt on nad soodsamad kui teised Trepid. Sirgeid treppe saab samuti valmistada kõivõimalikel viisidel.

Puksidel Trepid

Puksidega trepi teeb eriliseks tema vähene konstruktsioon. Astmed toetuvad teineteise peale metallist puksidega, moodustades ühtse terviku. Sisse saab installeerida led valgustuse nagu ka teistele treppidele.

Varvaslauaga Trepid

Varvaslaudadega Treppide puhul saab hästi trepi alust ära kasutada. Kuna varvaslaud kaitseb selle eest, et tolm ja praht all olevatele asjadele peale ei kuku. Juhul kui trepi juures on aken tuleb arvestada sellega et varvaslauaga trepid ei lase valgust läbi.

Põskpuudega Trepid

Põskpuudega Trepid on seepärast kindlasti head, et nendel ei pea ilmtingimata poste olema. see tähendab seda, et põsed saab omavahel sedasi ära siduda, et pole vaja poste mis maha toetuksid.

Puidust Sik-Sak Trepid

Puidust Sik-Sak Trepid on õhulised. Küljepealt vaadatuna on ilusti näha trepi kuju. Juhul kui tegemist suhteliselt pimeda kohaga soovitaks kindlasti sik-sak treppi.

Ühe talaga Trepid

Trepid ühel talal on Tugevad, kuid tuleb arvestada, et vahelagi peab olema hästi toestatud. kuna sellise trepi kaal mõjub ühele punktile väga suure jõuga. Viimistlus toimub samuti pulbervärviga mis on väga hea vastupidavusega ja laia toonivalikuga.

Sik-Sak Trepid

Trepid kahel metallist sik-sak talal on oma vastupidavuselt väga tugevad ja silmale ilusad. Talade viimistluseks kasutame pulbervärvi, mis on väga vastupidav ja toonide
valik väga lai. Samas võib metalli ka lakkida saavutades väga erilisi tulemusi.

Puidust ühe talaga Trepid

Puidust ühe talaga trepid on osutunud väga populaarseks. Tähelepanud tuleks ka pöörata trepiastme esiservale, mis on alla ära keeratud. Jättes sedasi massiivsema mulje ja andes trepile ohutuse. Sedasi jääb trepi astmete vahele väiksem vahe

Lehtmetallist Trepid

Sarnaselt puidust põsepuudega treppidele saab kasutada küljepuude asemel lehtmetalli. Sellised trepid paistavad õhulisemad välja.

Keerdtrepid

Üheks ruumisäästlikumaks võimaluseks on keerdtrepid. Siiski tuleks arvestada ka sellega, et igapäevaseks kasutamiseks ei ole keerdtrepp kõige mugavam lahendus. Keerdtrepil kedagi endast mööda lasta on pea võimatu. Evakuatsioonitrepiks on keerdtrepp siiski hea lahendus. Kindlasti sobib keerdtrepp ka sellisel juhul, kui majas on juba üks suurem trepp või kui trepp  viib kuhugi ruumi, mida ei kasutata igapäevaselt.

Erilahendusega trepid

Juhul kui ei leia standard lahendustest abi, siis aitab teid erilahendus. Siinkohal laske oma fantaasial lennata ja meie püüame need teoks teha. Võtke meiega julgesti ühendust ja arutame koos, mis teile võiks sobida.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mob: 56241839