Treppide valmistamine

Dalbergia, valmistab nii puidust, metallist kui klaasist treppe, mis on kvaliteetsed, tugevad, kaunid ja kohe kindlasti ka ühed oluliseimad sisekujunduse elemente majade kujunduses. Trepp ei pea koosnema vaid ühest materjalist ja seetõttu soovitame alati kombineerida ka erinevaid materjale ja viimistlusvahendeid, et lõpptulemus oleks omanäoline ja iseloomulik just koduomanike maitse eelistustele.

Et iga klient saaks omale just sellise trepi, millest ta unistab, tuleks algselt rääkida läbi kõik olulised nüansid, et saada soovitud, parim, kauakestev tulemus. Iga trepi tellimusel tuleks kindlasti varuda ka aega!

Kuidas valida sisetreppi?

Selleks, et trepp oleks kasutajale mugav ja ohutu, on oluline trepi valimisel end kurssi viia mõne olulise faktoriga - näiteks astmete kõrgus, trepi kuju, valgustus, materjalid ja stiil. Trepi tellimisele tasub mõelda juba maja projekteerimise käigus, et tulemus saaks võimalikult kodule iseloomulik ning saaks arvestada õige trepi kaldega. 

Kõigepealt on oluline panna paika trepi asukoht olenevalt teise korruse ruumidest ning sellest, kas soovitakse trepi alla jätta ruumi panipaigaks. Moodsa kodu lehelt saab lugeda näpunäiteid, mis aitavad valida sisetreppi.

Puidust treppide valmistamine

Kuna treppide väljavahetamine on kulukas, siis tasub seda teha üks kord ja korralikult. Kõige populaarsem valik sisetrepiks on klassikaline puidust trepp. Enne sellise trepi tellimist ja valmistamist võiksid välja mõelda põhilised kriteeriumid: 

  • trepi kuju ja värv - oleneb asukohast ja ruumist.
  • trepi materjal - puit, klaas või metall
  • trepipiirde ja trepikäsipuu stiil ja materjal - kombineerida võib erinevaid materjale
  • astmete kõrgus, laius - seda saab teha lihtsa trepi kalkulaatori abi. 
  • stabiilsus - trepiastmete kinnitused, alustala.

Dalbergia - treppide ehituse eksperdid

OÜ Dalbergia on keskendunud treppide projekteerimisele ja ehitusele. Meie meistritel on selles valdkonnas kogemust 20+ aastat ning meie trepid kestavad põlvest põlve. Aitame kliendil välja mõelda, kuhu ja kuidas paigutada oma kodus trepp ning teostame ise mõõtmised. Peale mõõdistust alustame 3D visualiseerimisega, misläbi saab klient tõetruu mudeli oma koju planeeritava trepi paigutusest ja mõõtudest. Ka treppide edaspidise hoolduse võib tellida klient just meilt. 

Meie tööd on väga erineva disainiga, sest kuulame kliendi soove ja tagame tema rahulolu tööde lõppedes. Dalbergia asub Tallinnas, kuid meie treppe võib leida üle Eesti ning ka kaugemalt, näiteks Soomes, Norras ja isegi Itaalias.

Tehtud tööd - vaata erinevaid viimistlusi

Vaata rohkem

Kui soovid rohkem infot treppide kohta või soovid tasuta konsultatsiooni lepi kokku kohtumine.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mob: 56241839