Trepi valgustus

Valgustus on üks nendest sisustuselementidest, mis võivad tekitada külalistes wow-efekti ning kodus hubase ja oodatud tunde. Trepivalgustuse üks lisaülesanne on aga turvalisuse tagamine ehk see võib ära hoida õnnetusi ja kukkumisi. Valguslahendusi on mitmeid, trepivalgusteid leidub nii liikumisanduriga, lülitiga kui ka pinnapealseid ja süvistatud. Mõtle sellele, missugune lahendus on teie perele kõige mugavam ning pane plaan paika.

LED trepivalgustid

Pakume meie treppidele süvistatavat LED valgustust. LED valgustid on väga vastupidavad ja võib kasutada ka välitingimustes. Lisaks LED valgustitele pakume abi ka seinte sisse integreeritud valgustite asukohtade märgistamisel, et valgustus saaks õigele kohale. Valgustust saab tellida erinevat tooni.

Süvistatavad vs pinnapealsed trepivalgustused

Trepi liikumistee valgustuse planeerimisel on võimalik leida lahendus, mis sobiks kõige paremini sinu trepi disaini ja kodu stiiliga. Trepivalgustid on kindlasti hea viis lisada oma kodule juurde veelgi võlu. 

Süvistatavad trepivalgustid pakuvad puhast ja stiilset välimust. Tihti paigaldatakse neid trepi astmete sisse või trepi äärde. Võrreldes pinnapealse trepivalgustusega, on neid aga keerulisem paigaldada. Pinnapealsete valgustite puhul on eeliseks veel lai disainivalik ning neid on aja jooksul lihtsam vahetada või uuendada. 

Mõlema trepivalgustuse variandil on eeliseid ning valiku tegemisel saab lähtuda oma eelarvest ja soovitud välimuse eelistusest. Kui valiku tegemine tundub ikkagi keeruline, siis tasub kindlasti nõu pidada meie spetsialistidega.

Liikumisanduriga trepivalgustid

Aegajalt küsitakse meilt ka liikumisanduriga trepivalgustust. Kui kliendi soov on kindel, siis
paigaldame ka neid, kuid ise pooldame pigem veksellüliteid ja dimmerdust.
Dimmerdamisega saab valida omale sobiva valguse intensiivsuse ja enamasti jäetakse
trepivalgustus hämaral ajal tööle. Kuna trepp on siiski kodu üks suuremaid sisustuselemente,
siis toob trepivalgustus selle kenasti esile. Lisaks on ta sellise hubase meeleolu loomiseks
sobiv valgus. Veksellülitist saab valgustuse kenasti nii esimeselt kui ka teiselt korruselt ära kustutada või siis uuesti tööle panna.

Kui soovid rohkem infot treppide kohta või soovid tasuta konsultatsiooni lepi kokku kohtumine.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mob: 56241839